MEOPTA MeoPro 3,5-10x44 RD, Osnova 4C - puškohľad

Kód: 5036
Značka: Meopta
€839 / ks
Ihneď k odberu

Puškohľad MEOPTA MeoPro 3,5-10x44 RD - Red Dot. Osnova 4C.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 • MeoPro 3,5 - 10x44 je klasický lovecký puškohľad obľúbený medzi poľovníkmi všetkých úrovní a skúseností, vhodný pre lov všetkých druhov vysokej zvery. Od srncov v strednej Európe až po jelene na Novom Zélande, MeoPro 3-9x42 je univerzálnou voľbou aj pre náročných nadšencov.
 • MeoBright 5501 - Všetky optické členy sú opatrené antireflexnými vrstvami MeoBright 5501 (MB-5501) aplikovanými pomocou špičkových technológií v obore – depozície vrstiev pomocou iónov. Vrstvy zaisťujú mimoriadne hodnoty svetelnej priepustnosti puškohľadov (99,8% na šošovku, 92-95% u celého prístroja podľa modelu).
 • MeoShield - Vrstva aplikovaná za pomoci ionidov chráni vonkajšie povrchy šošoviek pred poškriabaním a oderom aj v extrémnych podmienkach. MeoShield spĺňa aj armádne požiadavky na odolnosť a tvrdosť povrchu.
 • Točítka rektifikácie MeoTrak II - Točítka rektifikácie MeoTrak II, ktoré možno ovládať prstami, prinášajú presné krokové nastavenie po 1/4 MOA (0,7cm / 100m) s vynikajúcou opakovateľnosťou, jedinečným rozsahom a špičkovou presnosťou. Hmatateľné a počuteľné záskoky zaisťujú presné nastavenie v poľných podmienkach.
 • MeoQuick – Rýchlo ostrenie MeoQuick umožňuje rýchla zaostrenie a poskytuje dostatočne široký rozsah pre prispôsobenie obrazu ľudskému oku.
 • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty sú v Meopte vyrobené, dôkladne očistené, vyleštené a precízne zložené pre špičkový výkon.
 • Prevracacia sústava - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti spätnému nárazu sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.
 • Hliníkový tubus 1" (25.4 mm) - Jednodielny tubus z ľahkých hliníkových zliatin používaných v leteckom priemysle, odolný a pevný, zaručujúci dlhú životnosť, je opatrený špeciálnou eloxovanou povrchovou úpravou odolnou proti oderu, čierny matný povrch eliminuje odlesky.
 • Vodotesný - Všetky puškohľady MeoPro sú 100% vodotesné, ponorné a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.
 • Plnené dusíkom - Všetky puškohľady MeoPro sú hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.
 • Nárazuvzdorný - Mechanická konštrukcia puškohľadov zaisťuje maximálnu odolnosť proti nárazom, sú teda vhodné pre všetky bežné typy zbraní.

 

 

Technické parametre:

 

Model MeoPro 3,5-10x44 RD
Zväčšenie 3,5–10x
Priemer objektívu 44mm
Priemer výstupnej pupily 11,8–4,4mm
Vzdialenosť výstupnej pupily 90mm
Zorné pole 2,1–5,9 °
Zorné pole (m/100 m) 3,6-10,3
Dioptrická korekcia + / -3 d
Rektifikačný rozsah (cm/100 m) 0,7
Nastavenie paralaxy nie
Hmotnosť 500g
Priemer tubusu 25,4mm
Zámerný kríž
 umiestnený v zadnej ohniskovej rovine (pred okulárom) - pri zmene zväčšenia obrazu zostáva zdanlivá veľkosť zámerného kríža konštantná.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: